چوب پلاست

نبشی تاشو چیست؟

kianchoobco

نبشی ها به عنوان یکی از محصولات چوب پلاست کاربردهای گسترده و وسیعی در صنایع مختلف از جمله ساختمان سازی دارند. به دلیل کاربردهای زیاد نبشی ها، مدل های مختلفی از این محصولات در بازار تولید و عرضه می شود. یکی از این مدل ها همان نبشی های تاشو است. برای خرید چوب پلاست در گلستان از جمله خرید نبشی در گلستان می توانید به فروشگاه کیان چوب گلستان مراجعه کنید. بدون شک برای اینکه بتوانید به خوبی از نبشی ها در پروژه هایتان استفاده کنید باید در مورد آن ها و همچنین مدل های مختلفی که در بازار دارند اطلاعات لازم و مفیدی را به دست آورید.

نبشی ها همگی کاربردهای مختلفی در بازار دارند. استفاده از آن ها با توجه به ویژگی های خاص و منحصر به فرد هرکدام دارای مزیت ها و معایب خاص خود است. اینکه بدانیم برای نیازی که در پروژه داریم باید دقیقا از چه نبشی هایی استفاده کنیم اطلاعات مهمی است که لازم است برای انجام پروژه گرد آوری کنیم. نه تنها نبشی ها بلکه استفاده از هر ابزار و وسیله دیگری نیز اگر با داشتن آگاهی و دانش و مهارت های لازم پیش از آن باشد قطعا می تواند برای بهبود رشد و توسعه پروژه بسیار مفید و ارزشمند باشد. در ادامه تلاش داریم به بررسی نبشی ها و انواع آن ها بپردازیم. و همچنین به نبشی های تاشو اشاره کنیم و در مورد ویژگی ها آن ها صحبت کنیم.

نبشی چوب پلاست چیست؟

برای اینکه در مورد نبشی های تاشو صحبت کنیم باید در ابتدا به سراغ تعریف نبشی چوب پلاست برویم. نبشی های چوب پلاست از آن دست محصولاتی هستند که می توانند هم به عنوان عایق و هم به عنوان درز گیر مورد استفاده قرار بگیرند. نبشی های چوب پلاست را می توانید یکی از مفید ترین و مهم ترین ابزارهای چوبی در پروژه های مختلف ساختمانی بدانید. استفاده از آن ها به قدری مهم است که هیچ چیزی به راحتی نمی تواند به جای آن ها برای انجام پروژه مفید باشد.

پیشنهاد می شود یادداشت های تفاوت چوب و چوب پلاست در چیست؟ و همچنین یادداشت تفاوت نبشی پروفیل upvc با pvc را مطالعه کنید.

نبشی های چوب پلاست همانند سایر محصولات چوب پلاست دیگر بایستی از طریق ویژگی هایی که دارند مورد استفاده قرار بگیرند. معمولا از نبشی های برای گوشه های دیوارها، راه پله ها و حتی ابتدا و انتهای دیوار ها استفاده می شود. از طریق بهره گیری از این ویژگی ها می توانید به خوبی برای پروژه هایی که دارید از نبشی های چوب پلاست استفاده کنید. این محصولات چوب پلاست با توجه به جنسی که دارند و بهره گیری از پروفیل های پلاستیکی به مانند pvc ها می توانند عایق های خوبی نیز برای جلوگیری از نفوذ نم، رطوبت و آب باشند.

 

 

kianchoobco

نبشی تاشو

نبشی تاشو چوب پلاست چیست؟

معمولا اسم چوب پلاست و یا نبشی که می آید نمی توانیم تصور کنیم که آن ها را می توانیم به شکل مکانیکی به حرکت در آوریم. معمولا اولین تصوری که در ذهن ها خطور می کند این است که این محصولات و ابزارها ثابت و صلب هستند. این در حالی است که تصور ما بسیار اشتباه است. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و بهره گیری از آن برای رفع نیازهای بشر شاهد آن هستیم که وسایل و ابزار ها به گونه ای طراحی و تولید می شوند که بهترین کاربردها و استفاده ها را برای افراد مصرف کننده داشته باشند.

همچنین با بهره گیری دقیق از نیاز ها و استفاده هایی که برای این منظور از ابزارها می شود می توانیم به ساخت و تولید محصولاتی برسیم که بهترین کیفیت را برای رفع نیازهایمان به بهترین شکل ممکن داشته باشند. نبشی تاشو یکی از همین مدل دستگاه ها است. این پروفیل ها می توانند با ویژگی تا شوندگی که دارند بهترین استفاده را برای گوشه های دیوار و جاهایی که نیاز به درزگیر و پوشش دارند داشته باشند.

نبشی های تاشو pvc معمولا دارای عرض 5 سانتی متر هستند. و از وسط می توان آن ها را به دو لبه 2.5 سانتی متری تقسیم کرد. این ابزار به دلیل اینکه می توانند به هر دو سمت تا 180 درجه تا شوند می توانند پوشش خوبی برای انواع زوایا را نیز به راحتی و بدون ایجاد هیچ گونه ترک و شکستگی ایجاد کنند. پروفیل های تاشو به دو دسته نقسیم می شوند:

  1. پروفیل تاشو با روکش پی وی سی
  2. پروفیل تاشو با روکش یو پی وی سی

ویژگی های نبشی تاشو ام دی اف

پروفیل های تاشوی ام دی اف ویژگی های مختلف متعددی دارند که به برخی از آن ها در ادامه اشاره خواهیم کرد:

  • دیوارپوش ها و  نبشی های پی وی سی دارای مقاومت و استحاک بسیار بالایی هستند. این مواد می توانند در مقابل ضربات، خط و خش ها نیز مقاومت کنند و برای پوشاندن دیوار گزینه بسیار مناسبی خواهند بود
  • نبشی های پی وی سی دارای طرح ها و رنگ های مختلفی نیز هستند. و می توان به نسبت طرح و رنگی که در دکوراسیون خود به کار بردید از آن ها استفاده کنید
  • نبشی ها به مانند سایر محصولات چوب پلاست های همچون دیوارپوش ها و کف پوش ها در مقابل نور آفتاب نمی توانند از خود مقاومت خوبی نشان دهند. به طوریکه پس از آن که به مدت طولانی زیر نور آفتاب قرار بگیرند همان کیفیت سابق خود را نمی توانند حفظ کنند. و طرح و رنگ آن ها عوض می شود

 

نبشی تاشو

نبشی تاشو

دیگر ویژگی های نبشی های پی وی سی

از دیگر ویژگی های نبشی های پی وی سی می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  • به دلیل وجود اتصالات و قابلیت های اتصال کشویی، استفاده از پنل های پی وی سی تسهیل شده است. یعنی شما می توانید برای نصب آن ها یا حتی جدا کردن آن ها از طریق اتصالاتی که به این پروفیل ها متصل است اقدام کنید
  • از دیگر خوبی های این پروفیل ها و نبشی ها می توان به مقاومت و پایداری آن ها در مقابل نفوذ حشرات و جانوران موذی اشاره کرد. این امر به خاطر مواد اولیه موجود در این پروفیل ها است که به خوبی می توانند موجب ورود انواع جانوران و حشرات موذی شوند
  • از ویژگی های دیگر نبشی ها می توانیم به این موضوع اشاره کنیم که می توانند تجهیزات مختلف به کار رفته در ساختمان را پنهان کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *