چوب پلاست

کفپوش چوب پلاست چیست؟

kianchoobco

گاهی اوقات برای محیط هایی بیرون از ساختمان نیز نیاز دارید تا علاوه بر حفظ زیبایی از محصولات چوب پلاست استفاده کنید. مانند کفپوش چوب پلاست. برای خرید چوب پلاست در گلستان می توانید به فروشگاه کیان چوب مراجعه کنید. محصولات چوب پلاست از محصولاتی هستند که می توانند علاوه برا اینکه به عنوان عایق و پوشش به کار روند به عنوان محصولی که می تواند برای زیبایی و جذابیت دکوراسیون نقش موثری ایفا کند نیز به کار روند. لذا می توان گفت چوب پلاست ها از جمله مواد و محصولات پرکاربرد و پر تقاضا در صنایع مختلف ساختمانی می باشند.

اما نکته ای که وجود دارد این است که هرکدام از محصولات چوب پلاست خود دارای ویژگی های خاص خود هستند. از بین این محصولات می توان به کفپوش های چوب پلاست اشاره کرد. این کفپوش ها با ویژگی ها و خواص خوبی که دارند می توانند گزینه های خوبی برای پوشاندن کف ساختمان ها، اتاق ها و حتی بیرون از منازل باشند. همچنین با توجه به ظاهر آن ها شامل طراحی و رنگی که برای تولید آن ها به کار می رود می توان از آن ها به عنوان عاملی جهت زیبایی منزل استفاده کرد.

کفپوش چوب پلاست چیست؟

کفپوش های چوب پلاست یکی دیگر از انواع مختلف محصولات چوب پلاست در بازار هستند. این محصول به مانند سایر نمونه های دیگر چوب پلاست دارای مزایا و معایب خاص خودش است. همچنین با توجه به ویژگی هایی که هرکدام از این موارد دارند می توانیم از آن ها به عنوان پوشش یا درز گیر هم استفاده کنیم. به مانند اسکوتی ها. برای خرید اسکوتی در گلستان نیز می توانید با مراجعه به فروشگاه کیان چوب از بهترین اسکوتی ها و با کیفیت ترین محصولات چوب پلاست برخوردار شوید.

کفپوش های چوب پلاست قطعا در انواع و مدل های مختلفی طراحی می شوند. این مدل ها می توانند به لحاظ رنگ یا به لحاظ طرح یا به هر دو لحاظ با یکدیگر متفاوت باشند. ساختار کفپوش های پلاستیکی به این شکل است که از مخلوط خاک اره و ترموپلاست های بازیافت شده غالبا آن ها را تهیه می کنند. استفاده از مواد بازیافتی چوب پلاست ها مانند ترموپلاست های بازیافت شده از دیگر ویژگی های مثبت چوب پلاست ها در بازار است و می توان از آن ها به عنوان محصولاتی که سازگار با محیط زیست هستند یاد کرد. این امر همچنین به فروش و استقبال بیشتر خریداران از آن منجر می شود. از آن طرف نیز باعث کاهش هزینه ها در پروژه های مختلف که اغلب ساختمانی نیز هستند می شود.

 

kianchoobco

کفپوش چوب پلاست

ویژگی ها و انواع کفپوش های چوب پلاست

کفپوش های چوب پلاست همانطور که اشاره کردیم از ترکیب خاک اره و ترموپلاست های بازیافتی در صنعت تولید می شوند. این کفپوش ها به مانند دیگر محصولات چوب پلاست از خاصیت های عایق بودن نیز برخوردار هستند. از نکات جالب توجه در مورد کفپوش های چوب پلاست می توانیم به این مورد اشاره کنیم که در ترکیبات خود دارای رنگدانه های متنوع و مختلفی هستند. بنابراین کفپوش های چوب پلاست نیازی به رنگ آمیزی بر روی مدل های خود ندارند.

این خوبی کفپوش چوب پلاست ها باعث می شود که در مقابل بارش باران و برف از خود مقاوم باشند. یعنی با جاری شدن آب بر روی آن ها دچار افت کیفیت نشوند و رنگ روی آن ها از بین نرود. این درحالی است که اگر این کفپوش ها از جنس چوب خالص می بودند قطعا در مقابل بارش باران و برف و یا هر مایعی نظیر آب نمی توانستند از خود مقاومت نشان دهند و دچار آسیب می شدند. به همین علت از چوب پلاست ها به عنوان عایق و درزگیر و پوشش می توان استفاده کرد.

این کفپوش ها بر حسب ظاهر و رنگ هایی که دارند می توانند به دسته های مختلف تقسیم شوند. منتهی در بعضی حالا نیز دارای تنوع هستند. به طور مثال کفپوش های چوب پلاست موزاییکی یکی از انواع مختلف کفپوش ها در بازار است. این نوع کفپوش به صورت تایل های کوچک و در ابعاد موازییک ها معمولی که در بازار موجود هستند تولید و عرضه می شوند. البته باید اشاره کنیم که ساختار و جنس آن ها با دیگر کفپوش های چوب پلاست تفاوتی ندارد.

مزایا و معایب کفپوش های چوب پلاست

هر ماده ای که در دنیا تولید می شود یا وجود دارد قطعا دارای مزایا و معایبی است. کفپوش های چوب پلاست نیز به همین شکل هستند. نمی توانیم بگوییم این مواد تماما دارای مزایا هستند و به طور کامل آن ها را مورد ستایش قرار دهیم. قطعا این مواد دارای معایبی هستند که باید حتما به آن ها اشاره کنیم. دانستن مزایا و معایب آن ها می تواند به شما که قصد خریداری از این محصولات را دارید کمک بسیار ارزشمندی کند. و باعث شود تا بتوانید یک خرید خیلی خوب و با آگاهی کامل از محصول را تجربه کنید.

 

کفپوش چوب پلاست

کفپوش چوب پلاست

مزایا

 • در مواد تشکیل دهنده این کفپوش ها هیچ ماده شیمیایی، سمی و خطرناکی وجود ندارد
 • ضد ضربه و خراش هستند
 • در مقابل رطوبت، آب، باران و برف مقاوم و عایق هستند
 • در مقابل صدا و امواج صوتی عایق های خوبی هستند
 • در مقابل حرارت نیز عایق بوده و از هدر دهی انرژی بسیار جلوگیری می کنند
 • این محصولات می توانند در مقابل شرایط مختلف آب و هوایی سازگار و مقاوم باشند
 • نکته خوب و جالب این است که در این مواد اسید و شوینده ها نمی توانند نفوذ کنند و با خیال راحت می توانید آن ها را بشویید
 • طول عمر بالایی دارند و اگر اتفاق خاصی برایشان نیفتد تا 30 سال می توانند عمر کنند
 • لغزنده و سر نیستند و می توانید با خیال راحت روی آن ها راه بروید
 • در مقابل اشعه های خطرناک و نور خورشید مقاوم هستند و کیفیت خود را از دست نمی دهند
 • در رنگ هایی که برای آن ها وجود دارد دارای تنوع بسیار زیادی هستند و می توانید با دستی باز از میان آن رنگ ها یک مورد را انتخاب کنید
 • با اینکه رنگدانه های آن ها ثابت است و دارای تنوع هستند اما شما نیز می توانید آن ها رنگ کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *